Exilis Elite

Vücudunuzda Saten Etkisi

Isı hissederken, asıl enerji cilt altındaki kas üstü yağ dokusuna kadar iletilmiş olur. Günümüz teknolojisinin tıp alanında katkıları sayesinde, bıçak altına yatmadan toparlanma ve gençleşme sağlayan cihazlar ile her daim bakımlı ve fit bir vücuda sahip olunabiliyor.

Nasıl bir Teknolojiden Bahsediyoruz.

Fokuslu radyofrekans ve ultrason enerjisini eş zamanlı olarak iletebilen özel bir teknoloji bu.Patentli başlığı sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek farklı şekillerde işlev görüyor. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleşirken aynı zamanda dokunun sıkışması ve toparlanması gerçekleşiyor.

Yani Aynı Seansta Hem İncelmek Hem Sıkılaşmak Mümkün mü ?

Evet, tam olarak bunu kast ediyoruz artık teknoloji o kadar gelişti ki aylar boyu süren uzun seansları ihtiyacımız yok. Hem incelme, hem selülit giderme hem de sıkılaşmaya aynı seansın içinde yapabiliyoruz Üstelik haftada bir, toplam dört seansta.

Peki Bu Nasıl Mümkün Olabiliyor?

Fokuslu radyo frekans ile 2,5 cm derinliğe kadar olan tüm katmanda ısıya dönüşen enerji sayesinde, yağ molekülleri küçülürken cilt daralmaya başlıyor ve aynı anda iletilen ultrason enerjisi ile de yağ molekülleri titreşiyor ve birbirinden ayrılıyor kümeleşmiş yağların birbirinden ayrılması sayesinde bağ yapıya olan baskı azalıyor ve selülit görünümü düzenleniyor. Ayrıca ultrasonla birbirinden ayrılan yağlar radyo frekans enerjisi ile de küçülüyor.

Hangi Bölgelerde Uygulanabiliyor?

Vücudun her bölgesinde uygulanabiliyor. Kol sarkmalarını toparlanmasında, sırt bölgesinde sütyenden taşan fazlalıkların olduğu alanlarda, tüm karın ve bel çevresinde, bacak ve basen de, alt bacaklarda ve hatta erkek hastalarda meme küçültme de dahil olmak üzere vücutta etkili bir sistem.

Yan Etkisi ve Riskleri Var mı?

Sistemin ilk versiyonu 2008 yılında kullanılmaya başlanmış ve FDA onayları o dönemde alınmış, günümüzde enerji değerleri ve uygulama parametreleri yenilerek geliştirilmiş ve 2008 yılından günümüze kadar toplam 56 farklı ülkede binlerce uygulama yapılmış ve herhangi bir yan etki gözlemlenmemiştir. Her cilt tipinde ve her mevsim güvenle kullanılabilir.

İşlem Esnasında Ağrı veya Acı Duyuluyor mu?

İşlem esnasında kişiler yoğun bir sıcaklık hisseder, sanki sıcak bir SPA taşı vücudunuzda geziyormuş gibi düşünün. Rahatsız edici değil aksine rahatlatıcı bir sıcaklık hissedilir. işlem esnasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz. Cihazın patentli başlığındaki soğutma teknolojisi sayesinde cilt yüzeyinde son derece konforlu ve tolere edilebilir.

Websitemiz bilgilendirme amaçlıdır, rekabet ve reklam amacı içermez. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!