Amerikan Cilt Bakımı

Amerikan Cilt Bakımı; akne tedavisi, iz tedavisi, leke tedavisi ve olgun ciltlerde antiaging tedavide kullanılan profesyonel bir cilt bakım ve yenileme sistemidir.
Cilt Lezyonlarında Devrim Yaratan Teknoloji, Cilt Yüzey Yenileme Amerikan Cilt Bakımı yöntemi; ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi gibi işlemlerin kombine edildiği bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlamaktadır. Amerikan Cilt Bakımı her cilt tipi için kullanılabilen bir sistemdir. Yağlı ve akneli ciltlerde, lekeli ciltlerde, kuru ve allerjik ciltlerde, olgun ciltlerde profesyonel bir cilt temizliği ve yenilenmesi sağlamaktadır. Amerikan Cilt Bakımı sistemi özel vakumlu bir teknolojidir. Bu teknoloji ile cilde uygulanan ürünler cilt altına nüfuz eder ve maksimum etki gösterir. Amerikan Cilt Bakımı sisteminde kullanılan ürünlerin allerjik reaksiyon riski yoktur.

Her cilt tipi için uygun bakım olanağı sağlar. Elle cildi tahriş etmeden siyah noktaların temizliğini sağlar. 2011 yılından günümüze yılın en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü almıştır ve FDA onayı alan tek bakım cihazıdır.

Cilt Teknolojileri ve Amerikan Cilt Bakımı Bir Çok Film Yıldızının Tercihi

Televizyonlarda teknolojisinin çıkışıyla artan görüntü kalitesi, yıldızlarda da cilt görünümünde yüksek kaliteye olan ihtiyacı arttırdı. Böylece Amerikan firması Edge, Amerikan Cilt Bakımı teknolojisini geliştirererek dünyaya HD cilt tedavisini getirdi. Amerikan Cilt Bakımı sisteminde 5 basamak bulunmaktadır, bu basamaklarda 4 farklı solüsyon kullanılmaktadır:

Cilt temizliği: Vortex hydra temizleme özelliği cilt yüzeyinden geçirilen yüksek hızlı solüsyonların çözme gücüyle cilt üzerindeki ölü doku ve artıkları söker alır. Vortex Extraction ile ciltte oluşan siyah noktaların acısız bir şekilde solüsyonlar tarafından enzimatik olarak çözünür ve oluşturulan vakum negatif basıncı ile çıkartılması ile cilt temizlenir.

Özel Glikokik asit ve salisilik asit karışımını kombine eden fiziksel ve kimyasal peelingi aynı anda sunan bu işlem ile optimal sonuçlar elde edilir. Standart kimyasal peeling uygulamaların aksine çok daha kısa süren iyileşme süreci ve mükemmel sonuçlar sunar. Cilt işlem sonrasında çok iyi nemlenir ve yumuşak pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Derinlemesine peeling: Özellikle yüzün T bölgesindeki sebum yapımını azaltmak içindir. Salisilik ait bazlı solüsyon akneli, akneye yatkın ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Sebumu yumuşatır cilt debrisini çıkarı beyaz ve siyah noktacıkların acısız bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

Yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bakım: Hyaluronik asit, peptidler ve antioksidanlar içeren bakım ürünü kullanılarak yapılır. Bu aşama ile cildin derinlemesine nemlenmesi sağlanmaktadır.

LED ışık tedavileri Kırmızı LED: Kollejen ve elastin yapımını sağlayarak cildi sıkılaştırır Mavi LED: Sivilceye neden olan P.acnes isimli bakterilerin yok edilmesini sağlar, yağlı ve akneli ciltlerde uygulanır Amerikan Cilt Bakımı sistemi bir hafta aralıklarla toplam 4 seans uygulanır. Sonraki seanslara 3-4 aylık aralıklarla devam edilebilir. Amerikan Cilt Bakımı Kimler için Önerilebilir;

Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeyel kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinde aşırı yağlanma problemleri olanlar için Amerikan Cilt Bakımı mükemmel bir seçenek. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Amerikan Cilt Bakımı yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

Amerikan Cilt Bakımı İşleminin Kullanıldığı Alanlar

> Siyah nokta ve ergenlik sivilcelerinin tedavisi,
> Cilt yağ ve nem dengesinin sağlanması,
> Elle sıkma işlemi olmaksızın özel solüsyonlarla etkinin sağlanıp yağ, kir ve ölü epidermis hücrelerinin vakumla cilt yüzeyinden uzaklaştırılması,
> Güneş hasarlarını iyileştirmesi,
> Düzenli uygulamalarla ince kırışıklıklarda açılma ve sıkı bir cilt yapısı oluşumunun sağlanması,
> Akne İzlerinden tedavisi,
> Renk Düzensizliklerinin azaltılması.
> Tüm bunların sonucu olarak da parlak, canlı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlıklı koşullarda sunmaktadır.

Sizleri dünyaca ünlü doktorların önerdiği üstün Amerikan Cilt Bakımı Teknolojisi ile buluşturuyoruz. Hollywood ve Türk yıldızlarının Cilt bakımında tercih ettiği bu sistem ile sizde cildinize hak ettiği değeri verin ve cildinizdeki sivilce, siyah nokta ve akne izlerinden konforlu bir şekilde kurtulun.

En çok tavsiye edilen dermatolojik tedavi ve medikal estetik için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!