Ameliyatsız Sırt Germe

Özellikle bayanların sırt ve kanat bölgesinde zamanla sarkmalar ve yağlanmalar olabiliyor. Bu yağlanma ve deri bollaşmaları özellikle sutyen askısına yakın bölgelerde ciddi anlamda görsel bir soruna, probleme neden olarak hastanın psikolojisini kötü yönde etkileyebiliyor.
Sırt bölgesindeki deri dokusunun yağlanmasının ve sarkmasının farklı nedenleri olabilir. Ancak temel nedenler aşırı kilo alıp verme, spor yapmama ve genetik olarak doku zayıflığıdır.

Sırt ve kanat bölgesindeki bu can sıkıcı ve rahatsız edici sarkmalardan kurtulmak için önerdiğimiz çözüm Exilis Elite saten vücut germe uygulaması.

Saten vücut germe‘de yağ dokusunda küçülme ile üzerindeki deride toparlanma ve sıkılaşmayı 2 farklı teknolojinin birleşimi sayesinde elde ediyoruz. Ultrason ve fokuslu radyofrekans. Sistem FDA onaylıdır ve bu iki farklı teknolojiyi barındıran tek sistemdir.

Patentli başlık sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek farklı şekillerde işlev görür. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleştirilirken aynı zamanda dokunun sıkılaşması ve toparlanması gerçekleşir. Yani aynı seansta hem incelmek hem sıkılaşmak mümkündür.

Uygulama sırasında sadece sıcaklık hissedilir. Bu sıcaklık rahatsız edici değil, aksine rahatlatıcı bir sıcaklıktır. İşlem sırasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz.

Sırt ve kanat bölgesi için toplam seans sayısı, problemin derecesine göre 4–6 dır ve seans aralıkları 7–14 gündür.Websitemiz bilgilendirme amaçlıdır, rekabet ve reklam amacı içermez. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!