Ameliyatsız Bacak Germe

Günümüzde hareketsiz yaşam, yanlış beslenme ve genetik yatkınlıklar sonucu karın, bel bölgesi, basen ve bacaklar, kalçalar, diz bölgesi, baldırlar, kollar ve hatta boyun ile gıdı bölgesinde inatçı yağlar oluşmaktadır.
Eğer kişi kiloyu vücudunun her yerinden eşit oranda alıyor ve veriyorsa çok şanslıdır. Genellikle diyet ve egzersiz vücudunun şekillenmesi için yeterlidir.


Sonrasında hayat tarzında ufak tefek değişiklikler yaparak ömür boyu formunu Bölgesel kilolar ve yağlanma söz konusu olduğunda ise durum tamamen farklıdır. Diyet ve egzersiz her ne kadar genel incelme ile beraber bölgesel incelmeye de etkili olsa da sadece diyet ve egzersiz ile bölgesel problemler maalesef giderilemez. Devreye bölgesel zayıflama, şekillendirme ve incelme tedavilerinin girmesi gerekir.

Bölgesel yağlanmanın en rahatsız edici olduğu ve inatçı olduğu bölgelerden biri de Bacak bölgesi’ dir. Özellikle bayanlarda bacak bölgesinde selülit görünümü de bölgesel fazlalıklara eşlik ederek daha rahatsız edici bir görünüm yaratabilmektedir.
Bacak bölgesindeki bu can sıkıcı ve rahatsız edici bölgesel fazlalıklar ve selülitden kurtulmak için önerdiğimiz çözüm Exilis Elite saten vücut germe uygulaması..

Saten vücut germe ’de yağ dokusunda küçülme ile üzerindeki deride toparlanma ve sıkılaşmayı 2 farklı teknolojinin birleşimi sayesinde elde ediyoruz. Ultrason ve fokuslu radyofrekans. Sistem FDA onaylıdır ve bu iki farklı teknolojiyi barındıran tek sistemdir.

Patentli başlık sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek farklı şekillerde işlev görür. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleştirilirken aynı zamanda dokunun sıkılaşması ve toparlanması gerçekleşir. Yani aynı seansta hem incelmek hem sıkılaşmak, hem de üst derinin kalitesinin artarak adeta saten görünümüne kavuşması mümkündür.

Uygulama sırasında sadece sıcaklık hissedilir. Bu sıcaklık rahatsız edici değil, aksine rahatlatıcı bir sıcaklıktır. İşlem sırasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz.

Bacak bölgesi için toplam seans sayısı, problemin derecesine göre 4-6 tır ve seans aralıkları 7-14 gündür.Websitemiz bilgilendirme amaçlıdır, rekabet ve reklam amacı içermez. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!