Saten Yüz Germe

Saten Yüz Germe-Exilis Elite Nedir?

Exilis Elite fokuslu radyofrekans ve ultrason teknolojisini birleştiren bir sistemdir. Bu güçlü teknoloji ile ameliyatsız cilt ve vücut germe ile selülit tedavisi, 4 seans gibi kısa bir sürede sağlanmakta ve sonuçta yüz ve vücut cildinde saten görünümüne olanak sağlamaktadır. Exilis Elite, hem yüz bölgesindeki sarkma hem de vücuttaki sarkma, bölgesel fazlalıklar ve selülit tedavisinde kullanılmaktadır. Son 2 yılın 1.seçilen FDA onaylı cilt ve vücut germe ile selülit tedavi cihazıdır.

Avantajları Nedir?

Günümüzde, kişilerin genç görünümlerini sürdürmek ya da daha genç görünüm kazanmak için tercihleri daha çok ameliyatsız, cerrahi gerektirmeyen yöntemler şeklindedir. Kişiler işlem sonrası hemen günlük yaşamlarına dönebilecekleri işlemleri istemektedir. Aynı zamanda işlemin ağrısız, acısız olması da tercih nedenidir. Exilis Elite ile sağlanan saten yüz germe tam da bu şekilde uygulamaya olanak sağlayan, yan etki riski olmayan, ağrısız, acısız bir işlemdir.

Etki Mekanizmazı Nedir?

Cildimize sıkılık ve diriliğini veren kollajen dediğimiz yapılardır. Ciltte sarkmalar, elastikiyet kaybı ve kırışıklıklar, kollajenin yaşla birlkte azalması sonucu olur. Saten yüz germe işleminde kullanılan odaklanmış enerji mevcut kollajen liflerin yapısın değiştirerek, onların çözülmesini sağlar. Bu değişim kollajen yeni üreten hücreler olan fibroblastları uyararak yeni kollajen üretimini başlatır. Sonunda cilt bol miktarda yeni kollajen ile dolar. Maksimum seviyede kollajen üretimi ile her geçen gün bir öncekine göre daha aydınlık ışıl ışıl ve gergin bir cilt görünümü ortaya çıkar ki zaten saten etkisi ile ifade etmeye çalıştığımız da budur. Sistemin gerek etkinliği ve sağladığı sonuçlar gerekse de yan etkilerin olmadığı ve güvenli bir sistem olduğu FDA (Amerika Sağlık Örgütü) tarafından da onaylanmıştır.

Saten Yüz Germe Uygulamasının Genel Özellikleri Nelerdir?

Saten Yüz Germe uygulamasının diğerlerinden en önemli farkı hibrit bir teknoloji ile birlikte uygulanıyor olmasıdır. Odaklanmış RF Teknolojisi ve Ultrasonu eş zamanlı olarak verebilen tek uygulamadır. Sadece Fokuslu Ultrasonların kullanımlarında oluşan 65-70C derecelik ısıyı hem kontrollü olacak şekilde 42-45C de tutar hemde homojen şekilde daha güvenli olarak cilt altına penetre etmesini sağlar. Yan etkisi yüksek olan tek seanslık agresif uygulamalar yerine daha homojen enerji dağılımı sağlayarak hasta konforunu ve memnuniyeti arttırmaktadır. Konforlu ve güvenli oluşu dudak çevresindeki sigara izlerine, nazolabial alana, alın ortasına ve en önemlisi göz çevresine kullanılmasını sağlamaktadır. Homojen ve güvenli enerjinin göz kapağına dahi uygulanabiliyor olması fark yaratacak bir özelliktir. Amerika’da “wrinkle reduction system” (kırışıklık giderme sistemi) adı ile anılan bu yöntem uzun bir süreç sonunda güvenirlik ve etki testlerini geçmiş ve FDA(Amerika Sağlık Örgütü) onayını almıştır. Hollywood Yıldızları ve ünlülerin tercih ettiği Saten Yüz Germe Dünyaca bilinen bir uygulama olmuştur.

Uygulama nasıl yapılır yan etkileri var mıdır ?

Ağrısız acısız bir işlem olduğundan öncesinde ağrı kesici bir krem kullanılmasına gerek yoktur. Yüzde uygulama yapılan bölgeye göre değişmekle birlikte işlem 15 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Yapılan birçok klinik çalışma ile yan etkisi olmadığı kanıtlanmış ve FDA onaylı bir işlemdir. Kişinin doğal görünümünü ve mimiklerini koruyarak yüz hatlarını belirginleştiren, daha canlı aydınlık ve genç bir cilt sağlayan Exilis Elite saten yüz germe ile risk almadan gençleşmek mümkün.

Websitemiz bilgilendirme amaçlıdır, rekabet ve reklam amacı içermez. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!