H-100 Aşısı

H-100, içerdiği yoğun hyaluronik asit miktarı ile cildin nem kapasitesinin arttırılmasında, kırışıklıkların derinliğinin azaltılmasında ve sarkmaların giderilmesinde kullanılan çok özel bir üründür.
Çok zengin bir içeriğe sahiptir. Hyaluronik asit yanında mannitol, pro collagen peptid, büyüme faktörleri, DMAE, vitaminler ve aminoasitler bulunmaktadır.Mannitol bilinen en güçlü antioksidanlardandır ve ödem çözücü etkisi vardır. Hyaluronik asitin dokudaki ömrünü uzatır.

Tüm bu içerik etkileri ile derinin nem miktarı artar.Kırışıklıkların belirginliği azalır. Hücrelerin yenilenme süreçleri hızlanır. Derinin çevresel olumsuz faktörlere karşı direnci gelişir. Deri sıkılaşır, elastikiyet ve tonusu artar. Sonuç olarak daha diri, genç, parlak ve gergin bir cilde sahip oluruz.

H-100 erişkin yaşlardan itibaren her yaş aralığında uygulanabilmektedir. Genç yaşlarda yaşlanma karşıtı bir rol üstlenirken, daha ileri yaşlarda uygulandığında daha genç ve sağlıklı bir görünüm sağlamaktadır.

Yüz, boyun,dekolte bölgesi ve eller gibi tüm bölgelere uygulama yapılabilir, Uygulama sıklığı ve seans aralıkları derideki probleme, yaşa ve kişisel özelliklere göre değişir. Genç ciltlerde, bir kürlük uygulamada 2-3 hafta aralıklarla 2 seans uygulanırken; orta yaşlı ciltlerde 2 hafta aralıklarla 2-3 seans uygulanmaktadır. Daha yaşlı ve yıpranmış ciltlerde ise 1-2 hafta aralıklarLA 3-5 seans uygulama yapılmaktadır.

Uygulamalar çok ince ve küçük iğneler ile deri altına yapılmaktadır. Uygulama öncesi local ağrı kesici krem uygulanması, uygulamanın konforlu geçmesi için yeterlidir.

Uygulama sonrası kişi günlük, sosyal ve çalışma hayatına hemen dönebilir.

Kısaca H-100, HER 100’DE GENÇLİK SAĞLAYAN BİR CİLT GENÇLEŞTİRME KOKTEYLİDİR.

En çok tavsiye edilen dermatolojik tedavi ve medikal estetik için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!