Ameliyatsız Kol Germe

Yaşla birlikte cildimizdeki kollajen ve elastik lifler azalır ve deri sıkılığını kaybeder. Bu durum derimizi gevşek hale getirir.
Üzerine bir de hareketsizlik,sık kilo alıp verme,hamilelik, hormonal bazı bozukluklar eklendiğinde, kaslarda gevşeme ve sarkmalar da oluşur. Sarkmaların kişiyi en çok rahatsız ettiği bölgelerden birisi de kol bölgesidir.
Kollardaki bu can sıkıcı ve rahatsız edici sarkmalardan kurtulmak için önerdiğimiz çözüm Exilis Elite saten vücut germe uygulaması.

Saten vücut germe’de yağ dokusunda küçülme ile üzerindeki deride toparlanma ve sıkılaşmayı 2 farklı teknolojinin birleşimi sayesinde elde ediyoruz. Ultrason ve fokuslu radyofrekans. Sistem FDA onaylıdır ve bu iki farklı teknolojiyi barındıran tek sistemdir.
Patentli başlık sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek farklı şekillerde işlev görür. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleştirilirken aynı zamanda dokunun sıkılaşması ve toparlanması gerçekleşir. Yani aynı seansta hem incelmek hem sıkılaşmak mümkündür.
Uygulama sırasında sadece sıcaklık hissedilir. Bu sıcaklık rahatsız edici değil, aksine rahatlatıcı bir sıcaklıktır. İşlem sırasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz.
Kol bölgesi için toplam seans sayısı, problemin derecesine göre 4–6 dır ve seans aralıkları 7–14 gündür.Websitemiz bilgilendirme amaçlıdır, rekabet ve reklam amacı içermez. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.
Hemen Ara
WhatsApp ile Hemen Ulaş!